Yukarı Çık

Hakkımızda

2000 yılında soya ithalatı ve ticareti konusunda faaliyet göstermek amacıyla kurulan İntersoy Gıda ve Ambalaj Ltd.Şti. sektörde yaşanan daralma sebebiyle 2008 yılında şirket bünyesinde değişiklik yapıp soya ticaretini bırakmış ve ana faaliyet konusu olan plastik ambalaj malzemelerinin tedariğine odaklanmıştır.

Türk ambalaj sektörünün dinamiklerini ve yapısını çok iyi bilen firmamız, kısa sürede özellikle yurtdışı pazarında tanınan ve güvenilir bir tedarikçi konumuna gelmiştir.

Çeşitli ülkelerde zincir süpermarketlere, gıda işleme tesislerine, toptan ambalaj ticareti yapan firmalara ve kamu ihtiyaç alımlarına, ana tedarikçi sıfatıyla mal temin etmektedir.

İç ve dış piyasaların taleplerine cevap vermek adına, PVC gıda streç filmlerinin, PE palet sarma streç filmlerinin, PVC ve POF şirink filmlerinin ithalatını yapan firmamız, her geçen gün faaliyet sahasını geliştirerek, müşterilerinin tüm ambalaj ihtiyaçlarına ,kalite ve kusursuzluk prensibinden taviz vermeden cevap vermeye devam edecektir.

İntersoy Gıda ve Ambalaj Malzemeleri - Hakkımızda